Arad

Arad, 2021. június 29. Grezsa István, a Kárpát-medencei óvodafejlesztési program koordinálásáért felelõs miniszteri biztos beszédet mond az Aradi Református Egyházközség óvodájának és bölcsõdéjének avatóünnepsége alkalmából tartott istentiszteleten az Arad-Belváros Református Egyházközség templomában Aradon 2021. június 29-én. Az oktatási intézmény egy óvodai és két bölcsõdei csoportnak, azaz mintegy 60 magyar gyereknek tud kiemelkedõ színvonalú elhelyezési és oktatási lehetõséget biztosítani. A telek 1500 négyzetméter, az új épület hasznos területe 722 négyzetméter, a fejlesztés értéke 280 millió forint. MTI/Rosta Tibor

Grezsa István, a Kárpát-medencei óvodafejlesztési program koordinálásáért felelős miniszteri biztos beszédet mond az Aradi Református Egyházközség óvodájának és bölcsődéjének avatóünnepsége alkalmából tartott  istentiszteleten az Arad-Belváros Református Egyházközség templomában  Aradon 2021. június 29-én. Az oktatási intézmény egy óvodai és két bölcsődei csoportnak, azaz mintegy 60 magyar gyereknek tud kiemelkedő színvonalú elhelyezési és oktatási lehetőséget biztosítani. A telek 1500 négyzetméter, az új épület hasznos területe 722 négyzetméter, a fejlesztés értéke 280 millió forint. MTI/Rosta Tibor